Рецепти для дітей

Рецепт глазурованих сирків в домашніх умовах

glazurovani_sirki_v_domashnih_umovah

Всі діти люблять глазуровані сирки, які продаються в магазині. Але ці сирки містять багато некорисних складових, барвників, згущувачів, консервантів тощо. Пропонуємо вам рецепт приготування глазурованих сирків в домашніх умовах, використовуючи знайомі перевірені продукти. Такі сирки не лише смачніші за магазинні, але й корисні для здоров’я ваших дітей.

. . . . .

Рецепт приготування глазурованих сирків в домашніх умовах

  • шоколад – 1 плитка.
  • сир – 200 г.
  • масло – 50 г.
  • згущене молоко – 3 ст.л.
  • маленькі силіконові формочки – 4 штуки.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Дітиінфо – все для дітей.

Розпочнемо з нашої глазурі – шоколад ламаємо на шматки і топимо на водяній бані. За допомогою пензлика наносимо рідкий шоколад на дно і стінки силіконових формочок. Змащувати формочки не потрібно.Шар шоколаду повинен бути рівномірним, щоб не було прогалин. Коли всі формочки змащені шоколадом, ставимо їх в холодильник на 15-20 хвилин, щоб шоколад застиг.

rozmaszuemo_shkolad_po_formah

. . . . . .

Для начинки сир розтираємо з маслом в однорідну масу. Це можна зробити блендером, міксером, макогоном у макітрі, перемолоти на м’ясорубці – чим вам зручніше. Додаємо згущене молоко і ще раз ретельно перетираємо.Має вийти м’яка, пишна однорідна маса. Якщо маса здається вам занадто густою, можна додати ще згущеного молока.

rozmishuemo_sir

Форми з шоколадом дістаємо з холодильника і наповнюємо сирною масою сирною масою. При бажанні можна в середину покласти якусь начинку (родзинки, вишні, подрібнену курагу, шматочок банана).

Якщо шоколад, що залишився, вже загус, знову розтопимо його на водяній бані.Поверх сиру рівномірно розподіляємо шар шоколаду і знову ставимо глазуровані сирки в холодильник на 15-20 хвилин. Потім акуратно звільняємо глазуровані сирки від силіконових формочок.

sirok_v_formah

Смачні та корисні домашні глазуровані сирки готові. Смачного!