Ідеї для дитячого дозвілля

Ширма для лялькового театру своїми руками

lyalkovii_teatr

Домашній ляльковий театр зацікавить будь-яку дитину, адже тут можна імпровізувати на свій розсуд. Такі заняття розвивають розмовну мову, уважність і образне мислення. Участь у лялькових виставах також допомогає формувати суспільну свідомість, діти вчаться говорити по черзі, слухати одні одних.

Але для такого лялькового театру необхідно змайструвати ширму. У сьогоднішній статті ми розповімо, як змайструвати таку необхідну річ, як ширма для лялькового театру своїми руками.

Самі ширми для таких театрів бувають або підлогові, або настільні. Більш компактна – настільна ширма, яку цілком можна змайструвати самому.

Вам знадобиться:

  • Одна картонна коробка середнього розміру
  • Канцелярський клей
  • Ножиці
  • . . . . . . . . . .

  • Самоклеючий папір
  • Ізолента яскравого кольору
  • Двосторонній скотч
  • Коктейльна трубочка
  • Листочок фоамірану (пінного паперу).

Найперше відмалюйте форму лялькового театру (включайте фантазію, форми можуть бути різноманітними).

lyalkovii_teater_2

За допомогою ножиць виріжте по зазначених контурах. За допомогою обрізків, що залишились, укріпіть споруду.

lyalkovii_teatr_3-4

Щоб прикрасити ширму лялькового театру ми використали самоклеючий папір (можна, якщо дозволяє матеріал) просто розмалювати її фарбою чи задрапірувати тканиною. На дальній кінець клейкого паперу ставимо щось важке. Знімаємо частину захисної плівки і поступово наклеюємо його на нашу ширму, розгладжуючи (старайтесь не залишати пухирців повітря). При загортанні паперу на усіх прямих краях труднощів не виникне.

Щоб гарно обгорнути вигнуті краї зробіть невеликі вертикальні надрізи на папері з інтервалом близько 2 см, та щільно загорніть кожен кусочок.

Виріжте центральний отвір та аналогічно загорніть краї.

lyalkovii_teatr_5-6

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Дітиінфо – все для дітей.

Щоб наша ширма була охайною і з середини обклейте її кольровим контрастним папером (можна також самоклеючим).

lyalkovii_teater_7

Ось ми і приступили до найцікавішого етапу – прикрашання. Візьміть звичайнісіньку ізоленту (у нас червона) і прикрасьте ширму. Дайте волю фантазії!

lyalkovii_teater_8

Ще кілька штрихів – декоративні три зірки і прапор вирізані з фоамірану (пінного паперу). Як основу для прапора можна використати частину коктейльної трубочки. Прапор та зірочки можна прикріпити за допомогою двостороннього скотчу.

lyalkovii_teater_10

Ширма для лялькового театру готова!

lyalkovii_teater_11