Ідеї для дитячого дозвілля

Пальчикові фарби: переваги та критерії вибору

Пальчикові фарби – чи не один з найпопулярніших видів творчості для дітей, який має безліч переваг. Починати малювати пальчиковими фарбами можна з дітьми, яким виповнилось 6 місяців, потрібно тільки правильно їх підібрати.

Діти дуже полюбляють малювати пальчиковими фарбами, адже “побабратись” руками навіть в простій воді нагода випадає рідко, а тут мама сама пропонує таке цікаве заняття. Найбільшими перевагами цього виду творчості є безпека для малюка та неймовірне задоволення від самого процесу.

. . . . . . . .

palchikovi_farbi_kriterii_viboru1

Пальчикові фарби не містять шкідливих та токсичних речовин, їх виготовляють з використанням харчових барвників, тому не варто боятися, що дитя потягне пальчики в рот і спробує фарбу на смак. Щоб дітям менше смакували фарби, до них додають сіль. Пальчикові фарби легко змиваються з обличчя, рук та одягу.

В процесі малювання пальчиковими фарбами розвивається дрібна моторика, яка впливає на пам’ять і мовлення малюка, розвивається нервова система, дитина вчиться правильно сидіти. В процесі творчості можна вивчати кольори, форми, вчитись рахувати, вивчати нові предмети.

Відео з нашого каналу: Пальчикові фаpби.Готуємо вдома власноpуч

Яких критеріїв потрібно дотримуватись, щоб творчий процес був вдалим

  1. Перед покупкою потрібно уважно прочитати склад фарби і бажано попросити сертифікат якості, тому що фарба повинна бути безпечною для вашої дитини. У складі не повинно бути ніяких шкідливих речовин, а барвники повинні бути тільки харчовими.
  2. Підбирати фарби потрібно за віком дитини, тому уважно дивіться, що написано на упаковці, тому що деякі виробники пропонують такі фарби з 1-го року, деякі – з 2-ох.
  3. Для першого разу не варто купувати фарби, в набір яких входить багато кольорів, краще купити пальчикові фарби, де є 4 основних кольори, дитина не буде губитись в розмаїтті кольорів і легше їх запам’ятає.