Дитяче харчування

Ґозинаки в домашніх умовах

gozinaki

Ґозинаки – улюблені дитячі ласощі, які абсолютно прості своїм складом і зрозумілі для тих, хто звик готувати солодощі самостійно. Але, незважаючи на це, все ж перед тим, як приготувати такі чудові дитячі ласощі в домашніх умовах, потрібно дізнатися декілька невід’ємних дрібниць, без яких може нічого не вийти.

Ми допоможемо вам приготувати ґозинаки в домашніх умовах. Ми звикли, що в основою ґозинак є очищене насіння, але насправді так називається сам процес приготування, а за головний продукт можна видати все, що душа бажає. У нашому випадку – це волоські горіхи.

Такі цукерочки можна давати дітям, не замислюючись про те, з чого вони складаються. Адже турботлива мама сама зробила ґозинаки в домашніх умовах з перевірених продуктів, без хімії і барвників. Зробити ґозинаки в домашніх умовах зможе будь-яка господиня, а часу це займе хвилин 15, не більше!

Рецепт приготування ґозинаків в домашніх умовах

  • Волоські горіхи – 100 г
  • Цукровий пісок – 250 г
  • . . . . . .

  • Мед – 1 столова ложка
  • Вода – 3 столові ложки
  • Лимонна кислота – на кінчику ножа

Щоб наші ґозинаки набули виразного смаку, горіхи потрібно злегка підсмажити на сухій сковороді. Вогонь зробіть середній і помішуйте їх протягом 5-7 хвилин. Потім викладіть їх на тканину і обітріть, позбавляючись від шкірки.

Поки горіхи остигають, застеліть форму для ґозинаків пергаментним папером і змастіть її вершковим маслом, щоб солодощі не прилипли.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Дітиінфо – все для дітей.

Тепер займемося карамеллю. Для цього на суху сковороду висипте цукровий пісок. Додайте до нього ложку меду, лимонної кислоти і води, і включіть вогонь. Варити цю масу можна довше або менше. Від цього залежить твердість готових ґозинаків. Якщо ви хочете, щоб вони були більш м’якими, варіть карамель до бежевого, злегка коричневого кольору. Якщо ж ви дочекаєтеся того, що карамель буде темною, то в процесі застигання вона перетвориться на льодяник і буде дуже твердою. Краще до такого не доводити, але це справа смаку.

Далі потрібно, не вимикаючи вогонь, всипати горіхи на сковороду і добре перемішати. Потім вилити суміш у вже приготовлену заздалегідь форму. Ґозинаки повинні остигати близько 10-15 хвилин і вони готові!

Ще одна порада: приблизно через 4 хвилини після того, як ви вилили їх у форму, пройдіться ножем зверху, утворюючи решітку, щоб потім вони краще ламалися.