Здоров'я дитини

«Доктор Біокон» для дитячої шкіри: безпечно, натурально, ефективно

dityinfo_db_child_1080x600

Вплив різних зовнішніх факторів і неправильне використання засобів із догляду за шкірою: кремів, присипок, мила, підгузків – може призводити до порушення нормального стану дитячої шкіри і навіть розвитку пелюшкового дерматиту. Для боротьби з пелюшковим дерматитом в лабораторії Медичного НВО «БІОКОН» розроблено спеціальні засоби БІОПАНТЕНОЛ БЕБІ і ЦИНКОДЕРМ БЕБІ ТМ Доктор Біокон, які рекомендовані дерматологами дітям від народження.

Ефективність доведено!

Властивості БІОПАНТЕНОЛу БЕБІ і ЦІНКОДЕРМу БЕБІ тестували в ході клінічного дослідження на базі Івано-Франківського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру за участю дітей з клінічною картиною пелюшкового дерматиту і дорослих з ознаками шкірних захворювань. Результати дозволили рекомендувати ці креми для використання у відповідності з їх інструкціями у боротьбі з пелюшковим дерматитом. Використання БІОПАНТЕНОЛА БЕБІ і ЦІНКОДЕРМА БЕБІ, в тому числі в комбінації з лікувально-профілактичними заходами, дозволило лікарям-дерматологам прискорити регрес клінічних проявів патологічних станів і сприяти попередженню рецидивів.

Крем «ЦИНКОДЕРМ бебі» містить 15% оксиду цинку, екстракти ромашки та календули, масло ши. Цілющі властивості активних компонентів забезпечують протизапальну і підсушуючу дію крему на шкіру. Захищає шкіру від попрілостей в області підгузків. Створює на шкірі бар’єр, який захищає від подразнювальних агентів, що є обов’язковою умовою профілактики і лікування попрілостей шкіри і пелюшкового дерматиту, зменшує почервоніння, знімає подразнення.

Крем БІОПАНТЕНОЛ БЕБІ містить 5% D-пантенолу, масло ши, екстракти череди й алое, алантоїн. Сприяє процесам загоєння і відновлення пошкоджених ділянок шкіри, добре знімає подразнення, зволожує, живить і пом’якшує шкіру, покращує її захисні функції. Рекомендований для щоденного догляду за ніжною сухою шкірою дітей будь-якого віку, починаючи з грудного, для профілактики пелюшкового дерматиту у новонароджених і для регулярного профілактичного догляду за сосками під час годування грудьми.

Спеціальна формула емульсії (зворотна емульсія) БІОПАНТЕНОЛУ бебі та ЦИНКОДЕРМУ бебі дозволяє створити на поверхні шкіри гідрофобний бар’єр більш стійкий до специфічного агресивного середовища. Забезпечує більшу дерматологічну безпеку (має фізико-хімічну і структурну подібність з епідермальними ліпідами і тому не порушує захисний шар шкіри, не руйнує жири шкірного секрету і не позначається на його функції). Спеціально підібраний рН відповідно до фізико-хімічних процесів при пелюшковому дерматиті (рН приблизно 5 – 5,5). Має приємний запах (аромат без алергенів), прекрасно розподіляється по шкірі.

Подаруй життя!

Дитячі креми «Доктор Біокон» неодноразово дарувались пологовим будинкам України в рамках соціальної програми «Біокон для здоров’я жінки та дитини».

14 червня 2018 р. стартував новий проект цієї програми – «Подаруй життя!», який об’єднує батьків, лікарів, зіркових мам, блогерів, медіа-експертів та звертає увагу на щастя батьківства.

Складові проекту:

  • конкурс історій про батьківство «Моменти щастя» з 14 липня до 16 серпня 2018 р. Розповідайте свою історію батьківства – вигравайте набори косметики, фотосесії, квиток на фотовиставку та лекторій відомих експертів.
  • виставка професійних фотографій малюків «Подаруй життя» та лекторій для батьків. На цій виставці може бути фото саме вашого малюка!
  • благодійний збір коштів на придбання пульсоксиметру, який дозволяє почути серцебиття та визначити наявність гіпоксії крові у немовлят, та коагулятору з гінекологічними насадками для зупинки кровотечі у породіль. Ці прилади будуть допомагати Бориспільському Пологовому будинку рятувати життя дітей та їх матусь. Кожна гривня може допомогти лікарні, де щороку народжується не менше 3000 немовлят!

Ми відкриваємо серце до любові та щастя: Допомагайте, Кохайте, Даруйте життя!

Запрошуємо у проект кожну родину – долучайтесь!