Твори зарубіжної (світової) літератури

Аромштам Марина Семенівна. Біографія

aromshtam_marina

Аромштам Марина Семенівна: біографія та твори

Аромштам Марина Семенівна (20 березня 1960) — російська письменниця та педагог. Народилась 20 березня 1960 року у Москву. 1981 року закінчила Московський державний педагогічний інститут де вивчала педагогіку молодших класів на педагогічному факультеті. Тривалий час її робота була пов’язана із школою — протягом 19 років працювала вчителем початкових класів, причому до роботи підходила творчо — клас був експерементальним. Роботу у школі поєднувала з педагогічною наукою і зуміла захистити кандидатську десертацію з педагогіки. 1997 року стала фіналістом конкурсу “Учитель року”, який проводився серед вчителів Москви.

Твори Аромштам Марини Семенівни

Свої педагогічні робои вона друкувала у журналах та газетах “Моя дитиина”, “Учительська газета”, “Російська газета”, “Селянка”, “Вогник”, “Дошкільна освіта”, “Шкільний психолог”. 2000 року вона стала головним редактором газети “Дошкільна освіта”, паралельно видавала книги з педагогіки та методики навчання.

Однак суто педагогічною творчістю Марина Аромштам не обмежилась. 2007 року в журналі “Кукумбер” відбувся її літературний дебют циклом “Волохата дитина”.

Також вона активно підтримує ініціативи допомоги дітям-сиротам, зокрема в акції допомоги дитячим булинкам “Збери першокласника до школи”.

2011 року вийшла у світ повість Марини Аромштад “Коли відпочивають янголи”, вони отримала ряд нагород, зокрема Велику премію Національної дитячої літературної премії “Заповітна мрія”, а у Європі ця книга отримала “Білу ворону-2011”. Українською мовою ця книгу переклав 2011 року Іван Андрусь.