Рецепти для дітей

Торт Білочка за 20 хвилин

Наталка

tort_bilochka

Рецептів тортів «Білочка» є дуже багато. Ми пропонуємо вам оригінальний швидкий рецепт приготування торту «Білочка». Готувати його бажано звечора, щоб тортик міг ніч постояти та пропитатися в холодильнику.

Особливістю цієї випічки є те, що коржі, які ми будемо випікати, потрібно буде потім поламати. Якщо ви доручите цей етап роботи дітям, то не лише зекономите час для приготування, але й подаруєте малим непосидам хороший настрій та відчуття причетності до смакоти, яка вийде в кінцевому результаті.

Для цього торта ми будемо робити два види крему: сметанний і з варення. Торт за своєю рецептурою нескладний та й інгредієти завжди під руками.

Процес приготування від початку до кінця займає хвилин 20-30 з урахуванням випічки коржів. Але не потрібно спокушатися, що ви відразу зможете приступити до дегустації, почекати доведеться близько 4-5 годин до повної просочення, а в ідеалі, звичайно, тортик залишити на ніч у холодильник.

. . . . .

Рецепт приготування торта «Білочка»

  Для коржів:

 • цукор – 1 склянка.
 • яйця – 1 штука.
 • борошно – 3 склянки.
 • какао – 1 ст.л.
 • масло – 250 г.
 • Для сметанного крему:

 • сметана – 1 склянка.
 • цукрова пудра – 1 склянка.
 • волоські горіхи – 1 склянка.
 • Для крему з варення:

 • варення (бажано з кислинкою) – 1 склянка.

Цікаве відео на тему – Як зробити шоколадну поливку:

Почнемо приготування нашого торта з того, що замісимо тісто. Для цього зіб’ємо яйце з стаканом цукру. Далі розтопимо масло на повільному вогні. Додамо його до збитого яйця.

Додаємо борошно і замішуємо м’яке тісто. Розділяємо тісто на 3 частини. В одну з частин тіста додаємо какао.

tisto

Випікаємо 3 коржі. Оскільки вони будуть дуже тонкі, то часу на кожен корж у вас піде не багато: 4-6 хвилин.

Перейдемо до приготування крему. Для початку приготуємо склянку горіхів. Частину ми будемо використовувати в крем, а частину залишимо для того, щоб пересипати шари нашого торту. Сметану збити міксером з цукровою пудрою, додамо 1/3 склянки горіхів. Тепер зробимо інший крем. Варення збиваємо міксером, додаємо 2-3 столових ложки густого сметанного крему, ще раз добре збиваємо.

krem

. . . . .

Починаємо формувати торт. Беремо форму, в якій наш тортик буде відпочивати. На дно викладаємо світлий корж без какао. Подрібнюємо дрібно, але не в пудру. (як вже раніше згадувалося етап подрібнення можна доручити дітям). Щедро намазуємо варенням і пересипаємо горіхами. Потім подрібнюємо корж з какао. Повторимо ту ж процедуру з варенням і горіхами. На останній шар подрібнимо корж і виллємо на нього сметанний крем. Зверху притрусимо горіхами і відправимо в холодильник на 4-5 годин, а краще на ніч.

tort

У цього торта є один недолік – він дуже швидко з’їдається.

Смачного!