Рецепти для дітей

Простий рецепт бісквіту

prostii_recept_biskvitu

Сьогодні Все для дітей (Dityinfo.com) пропонує вам простий рецепт бісквіту, який не може не вийти. В цьому бісквіті немає розпушувача тіста і масла. Він банально простий і просто смачний. Ну і “кидання” об підлогу – цей етап вам сподобається. Пробуйте на здоров’я.

. . . . . .

Рецепт приготування простого бісквіту

  • Яйця – 5 штук.
  • Цукор – 165 г.
  • Борошно – 130 г.
  • Крохмаль картопляний – 50 г.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Дітиінфо – все для дітей.

Відокремлюємо білки від жовтків. Білки збиваємо до твердих піків, в кінці поступово вводимо цукор. Не виключаючи міксер, додаємо по одному жовтку.

Перемішуємо борошно з крохмалем, просіюємо і додаємо в масу, міксер при цьому працює на мінімальній швидкості. Дно форми (22 см) викладаємо папером для випічки, боки нічим не змащуємо. Випікаємо при температурі 160 градусів 40-45 хвилин, перевіряємо зубочисткою.

Тут доходимо до найцікавішого. Гарячу форму виймаємо з духовки і … рівно впускаємо з висоти близько 60 см на підлогу :-), після чого ставимо назад в духовку і залишаємо з відкритими дверцятами до повного охолодження.

Обережно підчепити ножем бісквіт і відокремити від форми (тільки коли повністю охолоне). Перевертаємо і знімаємо папір. Ділимо на 3-4 частини, кому як подобається (ріжеться легко і не сиплеться).

А можна просто нарізати як хліб…

Смачного!