Ідеї для дитячого дозвілля

Як вести особистий щоденник

osobistii_szodennik_7

Зараз серед підлітків (особливо дівчаток) набуває популярності новий тренд – ведення особистого щоденника. Під впливом розповідей популярних однолітків-блогерів за цю справу береться багато дітей. Але дехто швидко припиняє вести щоденник, адже з часом починає вважати нудним писати в якомусь зошиті про те, як минає кожен день. Та ще й у час, коли навколо повно цікавих ґаджетів та онлайн-ігор.

Але особистий щоденник – це не тільки записи. Він може бути місцем для творчості, роздумів, народження нових ідей і планування цікавих занять. Пропонуємо декілька «фішок», які зроблять цікавим ведення особистого щоденника.

Розділяємо щоденник на окремі місяці, пори року, сезони

Можна розділити свій щоденник на окремі місяці та прикрасити початкові сторінки кожного місяця. Наприклад: «Привіт, весно. Березень», «Welcome, April», «Hello, summer» тощо.

osobistii_szodennik_5

Коротко про своє хобі

Де ще писати про улюблені заняття, якщо не в особистому щоденнику? Опишіть своє хобі, намалюйте його, якщо це колекція – сфотографуйте її і вклейте світлину. Наприклад, якщо ви цікавитеся модою, можна написати про дизайн: що ви розумієте під цим поняттям, які модні тренди вам подобаються, а що, навпаки, дратує; намалювати якийсь одяг, який, на вашу думку, пасує до певного місяця чи сезону тощо.

osobistii_szodennik_3

Трекер настрою

У своєму щоденнику можна зробити трекер настрою. Просто намалюйте якусь фігуру з окремими відділеннями на кожен день місяця – такий собі календарик, але підійдіть до цієї ідеї творчо, а не просто накресліть табличку. Хоча, якщо дуже хочеться таблички – нехай так і буде, це ж ваш особистий простір і ваша фантазія. Пронумеруйте дні місяці і зробіть собі умовні кольорові позначки. Певний колір – певний настрій. Або ж можете малювати смайлики.

osobistii_szodennik

Розмальовка місяця

Ця ідея проста, але допоможе розвинути вашу творчість. Кожного місяця можна придумувати і створювати шаблони для розмальовок, а з часом розфарбовувати їх. Щомісяця придумуйте нову тему для розмальовок.

osobistii_szodennik_4

Челендж на місяць

Створіть собі місячний челендж на якусь із цікавих тем. Наприклад, щодня вчіться чогось нового й записуйте свої досягнення. Або ж просто записуйте три хороші речі, які ви зробили щодня тощо.

osobistii_szodennik_8

Мій плейлист

Любите слухати музику? Тоді у вас, мабуть, є улюблені треки. Можна записати їх у своєму щоденнику. Або не просто записати, а оформити сторінку чи кілька про улюблену музику. Можете описати, яку музику й коли ви любите слухати, чи залежить це від настрою, погоди, пори року тощо. Можете записати в щоденник слова улюбленої пісні, цікаві факти про улюблених співаків тощо.

osobistiiszodennik_1

Цікаве відео на нашому каналі: Листівка на День матері з фетру

Список книг, фільмів

Записуйте у щоденник книги, які ви прочитали, та фільми, які вам найбільше сподобалися. Можна просто назви, а краще – коротко описати сюжет.

osobistii_szodennik_6

Колаж спогадів або мрій

Створіть колаж із фотографій і вирізок про ті місця, в яких ви побували й де вам сподобалося. Ці спогади грітимуть душу щоразу, коли ви їх переглядатимете. Або ж сформуйте власну карту мрій: наклейте й намалюйте на сторінці те, чого вам дуже хочеться досягти, про що ви мрієте (наприклад, подорож у Діснейленд, власна хатинка на дереві, перше місце у змаганнях…).

osobistii_szodennik_2