Ідеї для дитячого дозвілля

Сімейний вік-енд: що подивитись із діточками восени

planeta-multy-1

Осінні кінопрем’єри обіцяють багато чудових вражень та цікавих годин сімейного відпочинку. Планета Кіно представляє найкращі анімаційні фільми для малюків та школярів.

Мандрівка до півночі

Довгоочікуване продовження популярного мультиплікаційного фільму 2013 року. Прем’єра стрічки «Крижане серце 2» вже декілька разів переносилась. Зараз знайомство із пригодами Анни, Ельзи, Кристофа, сніговика Олафа та оленя Свена заплановано на 21 листопада. За 6 років герої казки стали улюбленими іграшками дітей та звичним мультиком на ніч. Нова історія – про подорож знайомих героїв на північ. На глядачів чекають відкриття старовинних таємниць та легенд рідного краю.

planeta-multy-2

Багато уваги автори анімаційного фільму приділили музичному супроводу та візуалізації пригод. Панорамні зйомки, занурення у крижану воду та неймовірно реалістичні картині казкового світу обов’язково оцінять і діти, і дорослі.

Снігова людина існує!

Факт – одну таку істоту дівчинка з Шанхаю знайшла на даху власного будинку. Героїня мультику «Єті» Хлоя Беннет разом із двома друзями вирішила допомогти волохатому, але дуже симпатичному чудовиську дістатися рідних країв. На команду нових друзів чекають неймовірні пригоди, непередбачувані повороти сюжету та цікава подорож на величний Еверест.

planeta-multy-3

Сюжет мультфільму був розроблений ще в 2010 році, прем’єра відбудеться 3 жовтня. Декілька років команда аніматорів розробляла персонажів та реалістичну картинку. Сподіваємось, що автори веселої історії «Як приборкати дракона» створили цікаву оригінальну історію.

. . .

Врятувати принца

Історією Попелюшки не здивувати навіть малюків. Автори нового анімаційного мультфільму «Попелюшка та зачарований принц», прем’єра якого запланована на 31 жовтня в 3D форматі, перетворили знайомий сюжет на зовсім нову історію.

planeta-multy-4

Як вам принц, якого зла фея перетворила на мишу? Саме його буде рятувати смілива та рішуча Попелюшка. На вас чекає розкішний бал, фантастичні декорації казкового палацу, миші-хитруни та неймовірно красива головна героїня. Варто подивитися.

Мавпи, гноми та дракон

Нова казкова історія у 3D форматі розповідає про казковий світ, в яком майбутнє залежить від маленького блакитного дракона з великими очима. Прем’єра запланована на 26 жовтня.

planeta-multy-5

Головна героїня казки Клара мешкає у дивовижному лісі, у якому вередують невгамовні мавпочки та гноми. Оригінальний сюжет мультику, красиві персонажі, реалістична історія на фоні розкішної музики – відмінний привід влаштувати вік-енд у кіно холодним осіннім днем.