Ідеї для дитячого дозвілля, Розвиток дітей

Мінітвістер для пальчиків своїми руками

minitvister_dlya_palchikiv

Вам траплялося грати в Твістер? Цікава гра, яка потребує чималої фізичної підготовки. Кольорові кола на підлозі і дзига зі стрілкою, що визначає кому і куди треба поставити руку або ногу. Через кілька ходів руки і ноги гравців переплітаються в незвичайних комбінаціях, і незабаром втримати рівновагу стає зовсім не просто.

Сьогодні Все для дітей (Dityinfo.com) пропонує виготовити власноруч та погратися в гру за мототивами Твістера, точніше мініатюрний його варіант – настільна гра для розвитку моторики рук.

Для виготовлення мінітвістера для розвиту моторики рук нам знадобиться:

  • Шматки кольорового паперу – 6 кольорів
  • Клей
  • Ножиці
  • . . . . . . . . . .

  • Олівець
  • Монета (номіналом 5, 25, 50 копійок) – для шаблону (якщо дітки маленькі візьміть копієчки меншого розміру – 1,2,10)
  • Листок паперу (не великий, прекрасно підійде аркуш з зошита)
  • Два гральних кубики

На зворотньому боці кольорового паперу відмальовуємо кружечки і вирізуємо їх ножицями. Клеємо на аркуш хаотично або куратно в лінієчку (ваше бажання і фантазія).

vigotovlennya_minitvistera_dlya_palchikiv

Можна кружечки намалювати безпосередньо на аркуші, а потім розмалювати їх фломастерами чи олівцями. Можна зробити цей процес на комп’ютері і видрукувати готовий аркуш на кольоровому принтері.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Дітиінфо – все для дітей.

Однак кружечки з кольорового паперу кращі, адже вони відчуваються під подушечками пальців.

Для гри знадобиться гральний кубик, навіть два. На сторони одного наклейте кольорові кружечки, а на інший малюночки з замальованою долонькою і одним не замальованим пальчиком для 5 сторін і шоста долонька залишається не зафарбованою. Кожен гравець кидає два кубика однією рукою. Комбінація, що випала показує, який палець на кружечок якого кольору треба поставити. Якщо випала долонька, то палець можна вибрати будь-який. Гравці кидають кубики і переставляють пальці по черзі.

kubiki

Дорослі в цій грі мають невелику перевагу за рахунок довжини пальців, але і діти так просто не здаються :).

Гра проста у виготовленні і використовується для розвитку дрібної моторики рук. Така забава допоможе згаяти час в дорозі, на відпочинку та й в школі на перерві (але лише не на уроці – вчителька відбере!

. .

. .