Ідеї для дитячого дозвілля, Розмальовки та поробки для дітей

Гілочки верби своїми руками

verbovi_gilochki_svoimi_rukami

Сьогодні Все для дітей (Dityinfo.com) пропонує зробити вербові гілочки своїми руками. Матеріали для виготовлення вербових гілочок доступні всім, багато часу така саморобка не займає, а виходить дуже цікаво, ніжно і мило.

Така робота розвиває посидючість, концентрацію уваги, дрібну моторику пальців.

Для того щоб виготовити такі вироби з паперу для дітей – гілочки верби, нам знадобляться такі матеріали:

  • серветки паперові (можна використовувати серветки білого, жовтого, салатового кольору)
  • зубочистки (розламані навпіл)
  • . . . . . . . . . .

  • гілочки дерев
  • гофрований або простий кольоровий папір коричневого кольору
gofrovanii_parir_i_zubochistki

Серветку білого, жовтого або салатового кольору розрізаємо на смужки шириною 2,5 – 3 см. З одного боку смужки робимо часті надрізи у вигляді бахроми. На тупу частину зубочистки накручуємо підготовлену, надрізану з одного боку, смужку серветки. Можна використовувати серветки білого кольору, жовтого, салатового, а можна їх скомбінувати.

З коричневого гофрованого паперу робимо навколо бахроми бруньку. Папір накручуємо на залишок зубочистки. У гілочку встромляємо зубочистку гострим кінцем. Гілочка не повинна бути сухою, інакше зубочистку ввіткнути буде дуже складно.

formuemo_verbovu_gilochku

. . . .

Голі частини гілочки закриваємо коричневим гофрованим папером. Можна такі пухнасті гілочки поставити в звичайну вазочку, а можна зробити її самостійно, наприклад, з картонного циліндра, обклеївши його кольоровим папером і прикрасивши стрічкою, аплікацією.