Ідеї для дитячого дозвілля, Розмальовки та поробки для дітей

Новорічні листівки своїми руками

4581_fetr1

Новорічна листівка – це трішки призабута традиція. Під час новорічних свят ми чуємо десятки щирих побажань від друзів, рідних, близьких, Так багато добрих слів, що не дивно заплутатися, хто і що нам говорив. Пропонуємо вихід зі становища: щоб наші побажання не загубилися в лавині новорічних поздоровлень, ми їх запишемо. А робити це будемо на новорічних листівках. В магазинах їх дуже багато, різних форм та кольорів, але ми не шукаємо легких шляхів, тим більше, якщо мова йде про дитячу творчість: якщо слова оригінальні і індивідуальні, то і листівки повинні бути такими ж. У мережі десятки і сотні ідей, і хочеться показати, що гарна новорічна листівка своїми руками – це реально. Цікавий цей процес буде для дітей, адже саме вони найчастіше люблять робити приємності бабусям та дідусям, мамам і татам. Я докладно опишу, як виготовити новорічну листівку, Вам з дітьми лише залишається виділити час та вибрати потрібний варіант і діяти! Довіртесь дитячій фантазії, будьте асистентом!

Новорічні листівки з фетру

А тут інструкція не потрібна, берете фетр, ножиці, клей і проявляєте фантазію! Пам’ятайте, що в дитячої фантазії немає меж, їх ідеї цікаві та неймовірні, а отже і листівки будуть унікальні.

4587_fetr5

. . . . . . .

4502_fetr4
9776_fetr3

. . . . . .

3858_fetr2

4581_fetr1

Новорічна листівка із Санта Клаусом

Для роботи знадобляться:

 • картон для дитячої творчості 1 шт.;
 • оксамитовий папір червоного, чорного, білого і жовтого кольору по 1 шт.;
 • чорні гудзики 2 шт.;
 • ватний косметичний спонж 1 шт.;
 • клей ПВА з вузьким носиком;
 • ножиці.

Як зробити новорічну листівку:

 1. Лист картону формату А4 складемо навпіл. Проведемо по згину кілька разів, щоб листівка прийняла задану форму.
 2. На лицьовій стороні «збираємо» наряд Санта Клауса.
 3. Обклеюємо лицьову частину червоним оксамитовим папером. З оксамитового білого паперу вирізаємо смужку, клеїмо по центру знизу-вгору.
 4. Формуємо поясок: з чорного паперу вирізаємо смужку завдовжки рівній ширині листівки. Клеїмо поперек.
 5. На жовтому оксамитовому папері малюємо квадрат, рівний ширині чорного паска. В середині квадрата вписуємо другий квадрат поменше. Акуратно прорізаємо його і приклеюємо поверх паска, імітуємо пряжку ременя.
 6. Приклеюємо гудзики: один вище ременя, інший – нижче.
 7. Спонж складаємо навпіл, розрізаємо ножицями. Приклеюємо зверху листівки на зразок комірця.
 8. Всередині пишемо побажання або вклеюємо роздрукований готовий текст. Якщо використовувати красиві стилізовані шрифти, вийде ще цікавіше.
1142_did_moroz

Новорічна листівка з яскравими кульками

Для творчості підготуйте кілька видів паперу – добре, якщо це будуть листи не тільки різного кольору, але і різної фактури – рельєфні, тиснені, принтовані, блискучі, бархатисті. Більш бюджетний варіант – кілька аркушів звичайного кольорового паперу. Колір нехай обирає дитина і сюжет також.

Покрокова інструкція:

 • Лист щільного паперу або картону складіть навпіл – основа для листівки готова.
 • На лицьову частину наклейте паперовий трикутник, який буде символізувати ялинку.
 • З паперу виріжте кілька невеликих кружечків різного кольору і розміру.
 • Наклейте кружечки на імпровізовану ялинку, заповнюючи всю площу.
 • До нижньої частини приклейте пеньок – прямокутник з коричневого паперу, оформіть низ мереживною серветкою.
 • Обмотайте листівку мотузкою ближче до місця згину, як показано на фото. З лицьової сторони зав’яжіть бант, на зворотному боці напишіть побажання або дайте дитині намалювати малюнок від себе.
4846_list_z_kulkami

. . . . . . . .

Новорічна листівка з гудзиків

Яскраві листівки на новий рік легко створити з гудзиків, це надзвичайно захоплива справадля дітей. Викладай і складай, як заманеться. Для цього знадобиться:

 • білий картон для основи;
 • зелені та червоні круглі ґудзики середнього розміру;
 • клей «Момент»;
 • два декоративні ґудзики – 1 у вигляді зірочки, другий – трикутний або прямокутний.

На складений удвічі картон акуратно приклеюються ґудзики у формі піраміди, щоб вийшла ялинка. Верхній і нижній елементи кріпляться в останню чергу.

2618_z_gudzikiv

. . . . . . .

Новорічна листівка в техніці скрапбукінгу

Цікаво виглядає листівка із ялинкою, виконаної з різнокольорових паперових трубочок. Вони надають виробу обсяг і барвистість, виглядають стильно і самодостатньо навіть без складного дизайну і декору. За основу візьміть звичайний білий картон або дизайнерський фактурний папір для скрапбукінгу. Трубочки скручують з кольорових листів – однотонних або з малюнком. Підійдуть навіть журнальні та газетні вирізки. Проте, користкючись цією технікою, ви мусите допомагати дитині і контролювати процес.

Етапи роботи:

 • З різного за кольором паперу виріжте 12 прямокутників. Їх довжина повинна бути однаковою – 100 мм, а ось по ширині вони будуть відрізнятися. Найменший повинен мати ширину 90 мм, решту робіть ширше на 6 мм – 96, 102, 108 і т. д.
 • Кожний з отриманих прямокутників намотайте на олівець чи фломастер і зафіксуйте клеєм, щоб вони не розгорнулися.
 • На майбутню новорічну листівку 2020 приклейте трубочки, дотримуючи черговості по ширині. Найдовшу розташуйте біля основи, а саму коротку – у верхівки.
 • Верхівку імпровізованої ялинки прикрасьте вирізаною з паперу зіркою.
0913_skrab1

2199_skrapbuking