Ідеї для дитячого дозвілля

Амулети до дня Святого Валентина своїми руками

Сьогодні в магазинах можна купити безліч різноманітних валентинок на будь-який смак. Але завжди найбільше цінувалися подарунки виготовлені своїми руками, для створення яких ви виділили трохи вашого дорогоцінного часу і вклали у них усю свою любов та доброту.

Ми пропонуємо вам створити валентинки своїми руками, і це будуть не звичайні паперові валентинки, а спеціальні амулети до дня Святого Валентина.

Пропонуємо створити прості прикраси-валентинки з сердечками, що зроблені за допомогою відбитків пальців. Зробити такі валентинки своїми руками дуже легко і недорого.


Для виготовлення амулетів до дня Святого Валетина потрібно:

  • глина з соди (рецепт нижче, але в магазині можна купити глину або зробити саморобне тісто)
  • качалка
  • кругла форма для печива або невелика склянка
  • коктельна соломинка
  • акрилова фарба
  • невеликий пензель або ватна паличка
  • маркер
  • стрічка або шнурок

А тепер давайте почнемо… Насамперед, ми повинні зробити глину з харчової соди. Просто відміряйте 1 чашку харчової соди, 1/2 чашки кукурудзяного крохмалю, і 2/3 чашки води. Помістіть це все в каструлю і варіть на середньому вогні, постійно помішуючи. Коли суміш почне нагадувати пюре і вже братиметься одною грудкою, зніміть з вогню, стежте, щоб суміш не пересушилась. Дайте тісту охолонути (достатньо кілька хвилин), викладіть його на стільницю і замісіть. Тісто має бути гладким і м’яким. 

Тепер ви готові творити! Візьміть шматок тіста, а решту накрийте вологою тканиною, щоб запобігти його занадто швидкому висиханню. Розкачайте тісто товщиною до 1 сантиметра і виріжте формочкою чи склянкою кілька кілець.

За допомогою коктейльної соломинки зробіть невеликий отвір у верхній частині кожного амулету, але не дуже близько до краю. Допоможіть дитині втиснути свій палець в глину під кутом і повторити те ж саме в зворотному напрямку, так щоб нижня частини відбитків зустрілиися і утворили ‘V’ форму.

Залиште прикраси висихати на кілька годин з однієї сторони, переверніть на іншу сторону і знову залиште на кілька годин. Після висихання на ваших прикрасах можуть з’явитися незначні тріщинки, Це нормально, саме це і робить саморобні прикраси по-справжньому душевними. Але, якщо ви прихильник бездоганних форм, вмочіть палець у воду і м’яко згладьте тріщинки.

Тепер пора розмалювати відбиток серця. Це можна зробити за допомогою невеликого пензля, або ватної палочки.

Після того як фарба висохне, переверніть прикраси знову і напишіть ім’я дитини, рік виготовлення чи ще щось за вашою фантазією. Старші діти можуть і самі зробити напис.

Ми майже закінчили! Залишилось просунути стрічку або мотузку через отвори прикрас. Ось воно! Амулети до дня Святого Валентина готові! Даруйте їх усім кого ви любите, нехай вони приносять щастя!