Ідеї для дитячого дозвілля, Ідеї для дитячої творчості

Надзвичайно милі валентинки-звірята

День святого Валентина, 14 лютого, наповнений різноманітними традиціями у різних країнах, та основною метою свята є сказати про свої почуття тим людям, які нам небайдужі. Способів це зробити також є безліч: можна подарувати коханій людині подарунок, квіти, солодощі, листівку, повітряні кульки, тощо. Але значно цікавіше, коли такий подарунок буде зроблений власноруч, з думками про людину, яку любиш.

Любов – це почуття, яке не знає вікових обмежень, тому дітям не менш цікаво, аніж дорослим, виявляти свої почуття до батьків, до друзів, даруючи їм валентинки. Пропонуємо вам цікавий спосіб висловити свою прихильність дорогим людям в день святого Валентина – виготивити разом із дітьми такі милі звірятка із цукерком.

Приготуйте цупкий кольоровий двосторонній картон, ножиці і шаблон, який ми пропонуємо нижче. Відмалюємо контури звіряток на картоні, виріжемо іх і за допомогою клейкої стрічки прикріпимо цукерку чи інший дрібний подаруночок в обійми звірятку. Така мила валентинка не залишить байдужими ваших друзів і рідних.