У даній статті ми продовжимо розповідати вам, як розважити дітей та залучити їх до творчості, тим самим розвиваючи їх уяву та фантазію. Діти люблять долучатись до оформлення та оздоблення житла до свят. Про сніжинки я розповідала у попередній статті, сьогодні ж пропоную вашій увазі виготовлення красуні-ялинки.
Маленька саморобна ялинка – і чудовий новорічний подарунок, і відмінний декор. Матеріалів, здатних стати базою для цього виробу, хоч греблю гати: від звичної всім паперу до таких незвичайних варіантів, як бісер, цукерки або навіть макарони. Вписати готову скульптуру можна практично в будь-який інтер’єр. А ті, хто любить справжній запах лісової ялини, можуть зробити маленьку настільну версію з гілок.
Пропоную кілька варіантів ялинок з різних матеріалів. Покажіть дітям, хай оберуть той, який подобається найбільше. Хоча, за бажанням можна спробувати всі.
Ялинка з шишок
Популярними є ялинки із шишок, які можна просто склеїти між собою. Виріб із соснових або ялинових шишок теж дозволяє відчути атмосферне лісовий аромат, однак, виглядати буде вже набагато менш натурально.
Складати таку незвичну піраміду буде захопливо, діти отримають задоволення, а ви – цікавий елемент декору.
Щоб створити маленьку ялинку, потрібно щільний картон, клейовий пістолет, скотч, фарба в балончику з пульверизатором, а також шишки, як основний матеріал. Їх кількість, так само як і величина картону, вибираються на особистий розсуд.
Картон необхідно згорнути в конус, зробивши його максимально стійким. Зафіксувати фігуру скотчем. Цей конус буде оклеиваться шишками, зміцнювати їх слід на клей з пістолета, причому, притискати один до одного щільніше. Для верхівки рекомендовано використовувати шишку-свічку, що не розкрилася. Готову ялинку потрібно покрити фарбою з балончика. Причому, якщо обраний сріблястий або золотавий відтінок, зробити це можна в останню чергу, спочатку простягнувши уздовж ялинки нитка з рідко нанизаними на неї намистинами.
Під час усього процесу слідкуйте за роботою дитини та дотримуйтесь правил техніки безпеки!
. . . . . .
. . . . . .
Ялинка з паперу
Майструвати ялинку з паперу найкраще з дітьми: це стане прекрасним способом розвинути їх дрібну моторику і дозволить взяти участь разом з мамою в оздобленні будинку. Хоча виглядає виріб складним і вишуканим, дитина впорається з його створенням не гірше дорослого. знадобиться звичайна кольоровий папір (Найкраще – зелена), клей (ПВА або в стик), лінійка, ножиці і олівець.
Найбільш простий спосіб створення ялинки з паперу – за допомогою готового шаблону. Для цього необхідно на щільних аркушах надрукувати вибрану фігурну схему. Вирізання її по контуру здійснюється за допомогою спеціального канцелярського ножика або за браком такого – з використанням манікюрних ножиць. Кожну ялинку-заготовку слід зігнути навпіл і склеїти деталі деревця між собою. Вийде неперевершений ажурний варіант.
. . . . . . .
. . . . . . .
. . . . . .
Ялинки з фетру
Це буде чудова ялинкова прикраса, зроблена своїми руками. Якщо дитина вміє тримати голку в руках і робити прості стібки, то це не буде складною роботою.
Досить простим способом виготовлення вважається новорічна ялинка з фетру своїми руками. Такий сувенір може використовуватися в якості новорічного подарунка для друзів або знайомих. Переваги фетру як матеріалу для ялинки полягають у тому, що він здатний добре тримати форму, не схильний до осипання.
Щоб виготовити фетровий новорічну красуню, потрібно використовувати арсенал матеріалів і інструментів, що складається з:
[li][/li]фетру;
[li][/li]картону;
[li][/li]скотчу (клею);
[li][/li]ножиць.
Щоб ялинка виглядала веселіше, нарядно, рекомендується використовувати кілька кольорів фетру, але в одній тональності.
. . . . . . . .
. . . . . . .