Розмальовки та поробки для дітей

Новорічна композиція у садочок – Ялинка. Поробки з дітьми

З наближенням зими, та перших зимових свят, батьки стикаються з такою непростою ситуацією, як виготовлення новорічної композиції у дитячий садок чи школу.

Ламаємо собі голову над тим, щоб таке цікаве зробити, аби вирізнитись серед інших новорічних композицій і максимально передати атмосферу новорічних свят. Та й ще один не маловажливий аргумент – це легкість і простота, щоб до роботи могла долучитись дитина, адже у цьому і полягає суть створення новорічних композицій дітьми.

Сьогодні, я вам покажу, як створити незвичну новорічну композицію в садочок. До цієї роботи можна залучити всю сім’ю. За мету поставила мінімальне використання матерілів, максимальна природність та простота форм. Оскільки символом Нового року є ялинка, то і головною в новорічній композиції буде ялинка, а точніше її форма.

Отже, що необхідно мати для виготовлення новорічної композиції:

  • Ватман (для конусів);
  • Моток лляного джгута;
  • Стержні до клейового пістолета;
  • Різноманітний декор (я беру сніжинки та декоративну гирлянду);
  • Дзвіночок, бантик, ажурна стрічка;
  • Дріт для дуги;
  • Кругляк з дерева (для основи);
  • Балончик фарби.

Тепер розберемося, як поетапно виготовити новорічну композицію.

1 етап виготовлення новорічної композиції

Бермо ватман, ділимо його на чотири частини (якщо потрібно виготовити кілька ялинок), для однієї достатньо листка формату А3. Скручуємо його в конус і склеюємо. Кінці підрівнюємо ножицями, щоб основа була рівною.

3857_etap11

. . . . . .

2 етап виготовлення новорічної композиції

Наступним етапом виготовлення новорічної композиції, буде оформлення (обклеювання) лляним джгутом. Обмотувати потрібно щільно, так, як на фото. Це робота тривала і потребує батьківського контролю за безпекою роботи, бо дитина може обпекти пальчики.

7915_etap22
7838_etap2a

. . . . .

3 етап виготовлення новорічної композиції

Коли ми обмотали джгутом весь конус, потрібно зробити йому верхівку. Для цього беремо дріт і вигинаємо в будь-яку форму, також обмотуємо лляним джгутом за допомогою клейового пістолета.

2560_etap3
9702_etap3a

4 етап виготовлення новорічної композиції

Тепер найцікавіше – оздоблення новорічної композиції. Я використовувала такий матеріал, як на фото, але можна використовувати й безліч інших прикрас. Розміщувати по ялинці можна у довільному порядку.

4461_etap4
3737_etap5

. . . . .

Заключний етап виготовлення новорічної композиції

Тепер потрібно підготувати основу для ялинки, щоб вона була стійкою. Для цього потрібен кругляк. Діаметр вибираєте довільний, але точно не менший ніж наша ялинка. Гарно почистіть і пофарбуйте спреєвою фарбою, колір обирайте такий, який пасуватиме до загальної кольорової гами. Як підсохнуть – приступайте до закріплення ялинки (можна кріпити на клей, можна на паперові полоски і скобами кріпити до дерева).

Основу оздоблюємо за бажанням, можна використати шишки чи гілочки ялинки. Я робила простіше, бо це були композиції в садочок, на столи за якими сидять дітки.

3474_etap7

. . . . .

. . . . .

8044_etap8