Виховання дітей, Ідеї для дитячого дозвілля

Лист до святого Микола. Як його написати

Ніч з 18 на 19 грудня – найочікуваніша і найулюбленіша пора для дітей. Адже в цю ніч здійснюються їх мрії та бажання! Це ніч, коли у кожну домівку приходить святий Миколай.

Усі діти з нетерпінням чекають Миколая, адже саме в чарівну ніч на 19 грудня вони отримують подарунки. Саме в цей день по одній з легенд Святий Миколай спускається на землю і відправляється в подорож по всій планеті. Вночі з 18 на 19 грудня Святий Миколай розкладає свої подарунки під подушки всім слухняним діткам.

1890_5489_ua

Однак для того, щоб отримати «миколайчика», потрібно заздалегідь попросити чудотворця про бажаний подарунок. Щоб Святий знав, що саме покласти під подушку, слід написати йому листа. У цій статті зібрані корисні та цікаві поради, як правильно написати листа Святому Миколаю, та як перетворити це на сімейну передноворічну традицію. Листування зі Святим Миколаєм дарує дитині віру в дива, вносить елемент новорічної казковості. А ще вчить аналізувати свої вчинки, своє життя та свої бажання. До того ж, написання листа — це гарний привід для творчості, адже послання до Миколая можна прикрасити малюнками та аплікаціями.

8662_mikolai3

Як же оформити лист Миколаю?

Варто почати з привітання, наприклад, можна написати «Доброго дня, шановний Святий Миколаю», або «Мої вітання, добрий Святий Миколаю». Пам’ятайте про ввічливість, адже Миколай – дідусь і ставитись до Святого потрібно з повагою. Далі, напишіть Йому про себе, як вас звати, де ви навчаєтесь, розкажіть про своїх рідних. Якщо лист пишете не вперше, то достатньо написати своє ім’я.

Важлво! Подарунки у Миколая не можна вимагати, а треба чемно попрохати. Святий Миколай приносить подарунки слухняним діткам, і якщо ви мрієте про особливий подарунок — попросіть про нього. Зазвичай у нас є багато побажань, але Святий не може виконувати прохання лише однієї дитини, тому варто вибрати щось одне.

Не менш важливим є пообіцяти Миколаю щось взамін. Дитина має розуміти, що коли вона щось просить, то має щось давати взамін. Святий Миколай винагороджує хороших дітей, тих, що допомагають своїм рідним, гарно поводяться та роблять добрі справи, тому слід пообіцяти Миколаю й надалі бути чемною та слухняною дитиною. І не забудьте попрощатись у кінці свого листа.

Куди відправляти лист?

Можна вказати одержувача — «Небесна канцелярія. Святому Миколаю» і залишити листа на підвіконні, щоб помічники Чудотворця забрали його.

Пропоную вашій увазі шаблони листів до Святого Миколая.

3500_shabl9
9528_shabl13
5613_shabl12
5357_shabl11
7875_shabl10
1322_szabl2
0775_shabl3
8335_shabl4
2786_shabl7
1855_shabl8