Розвиток дітей

Розвиваючі ігри від JoyBand

JoyBand – це нове покоління розвиваючих іграшок. Унікальність цього бренду полягає в наявності кількох серій, де процес пізнання відбувається через абстрактні образи або шляхом проведення справжніх експериментів. Кожна лінійка включає навчальні набори, мета яких розвинути корисні навички, а також інтерес до навчання у дитини.

Перша категорія представляє собою розвиваючі настільні 3D ігри JoyBand, в яких у дитини розвивається швидкість мислення, дрібна моторика рук, спритність, логіка. Набори розраховані на гру в компанії, що формує змагальний момент і дух суперництва. Дитина вчиться ставити і досягати мети в умовах конкуренції.

rozvyvajuchi-igry-1

Набір “Морський бій” JoyBand – це нова модифікація всім відомої гри. Комплект являє декілька ігрових полів для кожного з учасників. Стилізовані фішки і кораблі допомагають відтворити повну картину морської битви. Така візуалізація допомагає дитині відчути хід гри, побудувавши свій флот і розкривши карту розташування кораблів суперника. Дія гри дозволяє проявити дитині логічне мислення. Незважаючи на досвід учасників, вплив випадку робить гру непередбачуваною і цікавою до останнього ходу.

Наступна серія являє собою набори настільних розвиваючих ігор JoyBand, які можна використовувати в поїздці. Це справжня знахідка для кожного з батьків. За допомогою цих наборів можна зайняти чад над вирішенням тієї чи іншої задачі. Компактний формат дозволяє брати гру в дорогу або на відпочинок. Ігри відвернуть дітей від екранів мобільних гаджетів і дозволять зануритися в захоплюючий світ настільних ігор. Взяти участь може кожен бажаючий. Набори розраховані на вікову категорію від 3 років. Складніші сюжети підійдуть для дітей 6-7 років. Верхня вікова планка відсутня, так як ігри JoyBand настільки цікаві і захоплюючі, що в них можуть взяти участь і дорослі.

joyband-rozvyvajuchi-igry-2

Магнітна гра “Секретний код” від JoyBand є стратегією. Суперник придумує комбінацію, яку необхідно відгадати за мінімальну кількість ходів.

Гра розвиває:

• логічне мислення;

• здатність аналізувати виконані кроки;

• вміння зіставляти факти;

• пам’ять.

Ще одна особливість гри полягає в тому, що перед дітьми не букви, цифри або фігури, а абстрактні колірні комбінації, що дозволяє підійти до вирішення завдань з різних сторін. Гра розвиває математичні здібності і буде впливати на засвоєння нових знань в галузі точних наук.

joyband-zal_zhivim

Для наступного етапу розвитку дитини розроблена серія “Лабораторія божевільного вченого”. Ці набори покажуть дітям, що наука – це не нудні цифри і формули, а справжня скарбниця корисних знань, які можна застосувати в звичайному житті. Комплекти дозволяють заглибитися у вивчення точних наук за допомогою наочних дослідів. Експерименти тут ставлять не вчителі або батьки, а самі діти, що робить процес ще більш захоплюючим. Адже так цікаво розпалити вогонь без сірників і фокусів, визначити час по сонцю або освоїти азбуку Морзе. 13 експериментів, які допоможуть дитині знайти вхід зі складних ситуацій, представлені в наборі “Уроки виживання”.

Цікавими можуть бути і фізичні закони природи. Дізнатися, що таке реальність, а що тільки оптична ілюзія, яку бачить наше око допоможе дитині розібратись в таємниці нашого мозку і законах природи. Набір вченого “Оптичні ілюзії” від JoyBand допоможе дитині поглянути на світ з іншого боку, осягнути частину його таємниць, долучить до вивчення незвіданого.