Ідеї для дитячої творчості, Розмальовки та поробки для дітей

Осінні поробки з гарбуза

1980_ov29

Осінь – чарівна і щедра пора, багата не тільки на смачні овочі, фрукти, а й чудові природні матеріали, з яких можна самотужки зробити неперевершені поробки в садок, школу чи просто додому. Осінні поробки не просто розвивають образне мислення, уяву, дрібну моторику, а ще й сприяють налагодженню контакту між батьками і дітьми. Адже здавна відомо, що спільна праця зближує, відкриває нові грані стосунків.

9283_ov3

Пропонуємо вам ідеї осінніх поробок з гарбуза. Беріть їх за основу, а далі польоту фантазії немає меж. Творіть, фантазуйте, креативте, співпрацюйте!

0745_ov20

. . . . .

0496_ov22

Ви сміло можете вирізати з дітками різні смішні, веселі, можливо, і злі гримаси на своїх гарбузах. Це не так важко, як здається. Лише спробуйте!

gar

Оригінальний виріб з гарбуза можна зробите не лише за допомогою вирізання. Ви можете скористатись технікою малювання. Адже гарбуз – чудове поле для вашої художньої творчості.

gar2

gar2a

gar7

. . .

. . .

Щоб зробити оригінальний виріб з гарбуза, вам знадобиться терпіння, трішки фантазії, допомога рідних, ну, і звичайно, гострий ніж)

ga3

gar4

. . . . .

gar6

gar5

gar8

. . . . .

gar9

gar10

Саморобки з гарбуза дуже весело робити з дітьми. Поле для фантазії – широченне. Ось вам кілька ідей, які ви з легкістю можете доповнити, трансформувати, взяти за основу свого оригінального виробу до дня гарбуза чи свята осені

gar11

gar12

. . . . .

gar13

gar14
gar15

gar16

gar17

Ось приклади трафаретів, які ви можете використати під час вирізання узорів на гарбузах.

trafar_7

trafa3

. . . . .

trafar1
trafar2

trafar4

trafar5

. . . . .

trafar6
trafar8

Бажаємо вам з легкістю, натхненням, радісно, весело, у чудовій компанії ваших діток зробити оригінальні поробки з гарбуза в дитячий садок, школу чи просто додому!