Ідеї для дитячого дозвілля, Ідеї для дитячої творчості, Розмальовки та поробки для дітей

Букет з осіннього листя

Осінь – це прекрасна пора. В першу чергу – пора для творчості! Фантазувати можна довго і цікаво. Та оскільки наближається свято працівників освіти та довкілля, я пропоную зробити букети для вчителів чи вихователів своїми руками! Дітям так хочеться зробити щось приємне для своїх наставників, це не складно! І як би ви думали, з чого можна зробити подарунок? А все просто – з листя!

0601_troyandi16

. . . . . .

Створити нереальне творіння – справжні троянди – цілком можливо! Для початку потрібно зібрати велику купу красивих осіннього листя. Збирати потрібно кленові листки великі, маленькі, хворі, порвані, сухі листочки краще залишити в парку, вони нам не знадобляться., заодно можна пошратись з дітьми. Колір листя можливий будь-який, тому можете збирати все, що здасться вам привабливим.

Вибираємо листочок, складаємо його навпіл поперек центральної прожилки. (для подальшого пелюстки троянди складаємо кожен раз кленовий лист навпіл).

І починаємо згортати в трубочку. Це буде серединка троянди.

8346_troyanda1

1831_troyanda2

Тепер навколо нашої серединки будемо укладати пелюстки. Для цього беремо аркуш і поміщаємо в його центр зроблену раніше серцевину. Лицьова сторона кленового листочка повинна опинитися всередині квітки, це важливо! Допомагайте дитині, та покажіть, як скласти листочок. Згинаємо цей лист назовні так, щоб кромка перегину розташувалася вище рулону-серединки на 1-1,5 сантиметра. Потім бічні краї нашого двічі складеного аркуша потрібно обгорнути з двох сторін серцевини, тобто по колу.

4333_troyanda3
0321_troyanda4

Потім вибираємо новий аркуш, який буде грати роль наступного пелюстки, і робимо те ж саме, що і в попередньому кроці. Єдина особливість – це те, що лист потрібно розташувати з протилежного боку від першого аркуша. Повторюємо цей етап стільки, скільки пелюсток троянди хочете зробити, якої щільності бажаєте отримати троянди з листя клена. Для того, щоб троянда не розсипалася, варто туго зав’язати ниткою листя на підставі квітки.

3165_troyanda5
0678_troyanda6

За аналогією робимо інші троянди для букета. Їх може бути будь-яку кількість. Приступаємо до формування букета. Пов’язуємо троянди між собою. Вибираємо листочки побільше і пояскравіше і починаємо ними оформляти букет. В букет можна додати гілочку горобини. Я думаю, що спме тут треба дати дитині повну свободу вибору).

8703_troyanda7

Маленький секрет: щоб листя при висиханні не подерлися і не перетворилися в непривабливу потерть, рекомендується заздалегідь пропрасувати листя клена праскою, помістивши їх між листами газетного паперу. Вони стануть крихкими, але якщо обережно з ними поводитися, вони не порвуться. Для того щоб кленові листки для троянди не ламалися, попередньо змастіть їх соняшниковою олією. Якщо ви готовий букет покриєте лаком для волосся, він буде менше припадати пилом і довше буде радувати око.

Вашій увазі пропоную кілька варіантів букетів для натхнення!

0500_troyandi8
4708_troyandi9

. . . . .

4681_troyanda10

8328_troyandi11

. . . . .

9746_troyanda11

8255_troyandi14

. . . . .

5760_troyandi15

8151_troyandi17

. . . . .

4708_troyandi9

8165_troyandi18