Ідеї для дитячого дозвілля, Розмальовки та поробки для дітей

Осінні аплікації з листя для дітей. Техніки аплікацій. 30 ідей

aplikacii_z_listya17

За вікном вже справжня осінь, листя міняє колір, а це чудовий матеріал для дитячих осінніх аплікацій.

У цій статті ми розглянемо, коротенько, різні техніки осінніх аплікацій з листя, та розглянемо ідеї для дитячої творчості.

Техніки аплікацій з листя

1.Мозаїчна аплікація з листя полягає в тому, що осіннє листя використовуються як пазли, що складаються в одну цілу мозаїку. Складність в створенні такої аплікації полягає в тому, що (якщо аплікація має бути симетрична) – вона симетрично – однакова зліва і справа. Це вимагає того, щоб ваш листяний матеріал містив в собі однакові пари листя. До мозаїчної аплікації також можна додавати стебла, траву, ялинкові голочки, сухі квіти…

aplikacii_z_listya14

[media width=”560″ height=”350″]https://youtu.be/c2e-lvMk9TA[/media]

2.Насипна аплікація з листя. У цій техніці ми також використовуємо листя але перетерте чи дрібно порізане. З червоних осінніх листків ми отримаємо червону посипку, з жовтого листя – жовту. Також можна додати сухий чорний чай, зелений чай, листя шавлії і ін.

nasipna_aplikaciya_z_listya

3. Аплікація з графікою полягає в тому, що на аркуш білого паперу кладеться листочок … а потім дитина олівцем додумує і домальовує художній сюжет (антураж, реквізит)..

Щоб дітям було легше пофантазувати заздалегідь роздрукуйте багато простої звірячої графіки … Нехай діти спочатку прикладуть листя до намальованих тваринок, а потім по аналогії створять своїх кумедних персонажів для дитячої осінньої аплікації.

aplikacii_z_listya18

aplikaciya_z_grafakoyu

[media width=”560″ height=”350″]https://youtu.be/9OyU95nc9I0[/media]

4.Розмальовування на листі. Для цієї техніки вам потрібно добре висушити листя та вибрати яскраву гуаш чи масляну фарбу. На листя наносимо фарбу (розмальовуємо), а потім розмальоване листя приклеюємо на картон в бажаному порядку. За допомогою фарб можна намалювати на осінньому листі мордочки і очі.

aplikacii_z_listya1

aplikacii_z_listya7

aplikacii_z_listya10

. . . . . .

5. Аплікація з листя на картоні. Ця техніка полягає в тому, що спочатку ми малюємо наш персонаж на картоні, а потім заклеюємо його листочками, але починати потрібно з нижнього ряду, і рухаючись вгору створюючи свою тваринку сову, чи їжачка. Ця техніка може поєднуватися з гуашшю, насінням, гілочками…

aplikacii_z_listya8

. . .

6 . Парафінові листя. Якщо ж ви задумали зробити гірлянду з листя, то парафінові листочки стануть вам дуже потрібними. Для цієї техніки вам буде потрібно розтопити парафін на водяній бані і промокнути листки, далі підвісити, щоб зайвий парафін стік. Виходять справжні листочки які не мінятимуть ні кольору, ні форми.

Ідеї для дитячої творчості – осінні аплікації з листя

aplikacii_z_listya20

aplikacii_z_listya29

. . . . . .

aplikacii_z_listya30
aplikacii_z_listya27
aplikacii_z_listya28
aplikacii_z_listya25
aplikacii_z_listya26

. . . . . . .

aplikacii_z_listya24
aplikacii_z_listya23
aplikacii_z_listya21
aplikacii_z_listya22

. . . . . . .

aplikacii_z_listya19
aplikacii_z_listya16
aplikacii_z_listya13
aplikacii_z_listya15

. . . . . . .

aplikacii_z_listya12
aplikacii_z_listya6
aplikacii_z_listya9
aplikacii_z_listya5
aplikacii_z_listya4
aplikacii_z_listya3