Ідеї для дитячого дозвілля

Дитячі ігри для домашнього свята. Частина 2

igri_dlya_domashnogo_dityachogo_svyata

Ну, які діти не люблять ігри та конкурси, тим більше, якщо вони є частиною свята?! Подбайте про те, щоб дітки на сімейному святі не нудьгували, продумайте веселі конкурси та ігри, а Все для дітей (Dityinfo.com) вам у цьому допоможе.

З деякими веселими дитячими іграми для домашнього свята ви уже ознайомились у статті Дитяче свято вдома – рухливі ігри. Частина 1. А сьогодні ми продовжуємо ділитися цікавими іграми та розвагами для домашнього свята.

Дитяче свято вдома – гра «Вода – суша»

Учасники гри стають в одну лінію. Коли ведучий каже слова «суша» – всі стрибають вперед, при слові «вода» – назад. Говорити треба у досить швидкому темпі, стрибати – не дуже далеко. Ведучий може замість слова «вода» вимовляти інші слова, наприклад – річка, море, океан, озеро; а замість слова «суша» – берег, земля, острів. Ті, що стрибнули невпопад – вибувають з гри, переможцем стає найуважніший гравець!

Дитяче свято вдома – гра «Навпаки»

Для цієї гри найкраще обрати 2-4 гравці, решта будуть спостерігачами. Отож, потрібно буде підготувати: капелюх, соломинку для напоїв і стілець (крісло, табуретку) для кожного учасника і відповідно такий же комплект предметів для ведучого. Суть гри полягає в тому, що ведучий показує рух, а гравці мають зробити навпаки: ведучий сідає – вони встають, одягає капелюха – гравці знімають, кладе соломинку в рот – усі виймають. Темп зміни рухів ведучий може змінювати, орієнтуючись на можливості дітей. Дуже дотепно виглядає, коли той самий рух повторюється декілька разів. Переможцем цього веселого конкурсу стає найуважніший гравець, який жодного разу не помилився і усе зробив «навпаки».

Читайте також “Як навчити дитину зав’язувати шнурівки” та підписуйтесь на наш YouTube-канал Дітиінфо – все для дітей.

Дитяче свято вдома – гра «Лусни кульку»

Дуже рухлива та весела гра, але проводьте її за умови достатнього вільного простору. Для гри підготуйте стільки надутих кульок з прив’язаною ниткою (не довшою ніж 30 см), скільки буде учасників. Кульки прив’яжіть кожному внизу до правої ноги. Завдання таке: після стартового сигналу намагатися «знищити» – луснути кульку інших учасників і при цьому вберегти свою неушкодженою! У кого кулька луснула – виходить з гри, відповідно переможець той, хто залишиться з цілою кулькою.

diti_malyuyut

Дитяче свято вдома – «Листівка імениннику»

Свято буде неповним, якщо іменинник не отримає щось на згадку, найкраще – це велику привітальну листівку. На завершення, коли діти гарно повеселилися і навіть трішки втомилися від рухливих ігор, можна запропонувати їм намалювати листівку для іменинника. Заздалегідь підготуйте великий аркуш паперу, кольорові олівці, фломастери, блискітки, наліпки тощо. Нехай кожен проявить свою творчість і намалює та напише те, що хоче побажати своєму другу. Іменинник неодмінно надовго збереже листівку і вона йому нагадуватиме про чудове дитяче свято вдома, в колі друзів.