Ідеї для дитячого дозвілля, Розмальовки та поробки для дітей

Вітальні листівки своїми руками: об’ємна ялиночка

Готуючись до зимових свят діти виготовляють власноруч вітальні листівки, а як же приємно їх потім отримувати, особливо бабусям та дідусям. Сьогодні Все для дітей (Dityinfo.com) розпочинає серію публікацій «Вітальні листівки своїми руками» для дітей та дорослих.

Дуже приємно дарувати рідним речі зроблені своїми руками, а отримувати їх ще приємніше. Отже починаємо творити! Сьогодні ми з вами виготовимо вітальну листівку – Об’ємна ялиночка.

Таку листівку можна відправити поштою, адже вона добре поміститься у конверт. І зробити ї можуть навіть найменші діточки, правда вирізати усі деталі доведеться мамі 🙂

Для виготовлення вітальної листівки своїми руками: об’ємної ялинки нам знадобляться:

8363_1

  • ножиці
  • кольоровий двосторонній папір
  • клей
  • маркер будь-якого кольору (для підпису)

Для основи листівки можна використати кольоровий папір або картон. Згинаємо аркуш паперу чи картону навпіл – це і буде наша майбутня листівка.

Тепер займемося прикрашанням. Вирізуємо з кольорового паперу 5 квадратів сторонами 4, 5, 6, 7, 8 см. Згинаємо кожен квадратик рівно посередині (з гори до низу). У нас вийшов прямокутник. Верхні кутики прямокутника загинаємо до серединки.

Аналогічно складаємо усі квадратики.

proces_vigotovlennya_yalinochki

Вирізуємо вершину нашої ялиночки – зірочку (ви можете придумати, щось своє, оригінальне).

Тепер починаємо прикрашати нашу листівочку. Починаємо згори: приклеюємо зірочку, далі найменший трикутник, розгортаємо його краї та приклеюємо наступний трикутник так, щоб його вершина трішки заходила на основу попереднього трикутника.

Дивіться на нашому каналі:

Таким чином приклеюємо усі трикутнички.

Ось така у нас вийшла ялиночка!

gotova_yalinochka

Ось на цьому можна і завершити роботу, а внизу просто підписати – «З Новим роком», «З Різдвом Христовим» чи будь-який інший напис.

. . . .

А можна вирізати смужку кольорового паперу, приклеїти і напис робити вже на ній.

gotova_listivka

Ось і все наша листівка готова. Залишилось лише наповнити ніжними та щирими вітаннями для ваших близьких!