Ідеї для дитячого дозвілля

Літні ігри з водою

Ви зустрічали хоч одну дитину, яка б була байдужа до води? Звичайно ж ні – дітей і за вуха не відтягнути від моря, річки, озера, чи просто великої миски з водою. Все для дітей (Dityinfo.com) сьогодні вам пропонує підбірку цікавих літніх ігор з водою.

Можна придумати безліч ігор з водою, і сьогодні ми поділимося з вами декількома ідеями веселих і корисних літніх забав для дітей різного віку.

Літні ігри з водою: обливалки

Що може бути приємніше, ніж в спеку поливати один одного водою? Купуємо водяний пістолет або виготовляємо пирскавки з пластикових пляшок з отворами в кришці – і вперед, водяні баталії починаються! Зберіть друзів дитини, покличте їх батьків – нехай всі вимокнуть до нитки і добряче похуліганять.

Літні ігри з водою: м’ячик з губок

Візьміть кілька непотрібних губок і поріжте їх на смужки. Потім візьміть кілька штук (краще різного кольору) і міцно зв’яжіть посередині ниткою. М’ячик готовий! Що з ни робити – ваша фантазія!

Літні ігри з водою: переливалки

Переливати і відміряти воду, використовуючи, звичайно, чистий домашній посуд, – чудове заняття для малюків не тільки вдома, а й на пляжі. Збирайте пластмасові баночки, пляшечки з-під ліків, глечики і т. Малюки люблять гратися з водою, особливо коли не треба боятися її розлити і що-небудь забризкати.

Літні ігри з водою: маленькі художники великих полотен

Дайте дитині відерце з водою, великий пензель, і вона годинами буде «фарбувати» паркан, цементну підлогу, лавки, іграшки – все, що не боїться вологи. Або можна просто помалювати звичайним художнім пензликом, а замість фарб використовувати склянку з водою.

Літні ігри для дітей: співаючі келихи

Багато хто знає, що якщо провести пальцем по краю келиха, з’явиться звук. Висота звуку залежить від кількості рідини в келиху, так що якщо зібрати з них колекцію і налити різну кількість води, можна створити цілий музичний інструмент, від якого буде в захваті будь-яка дитина! Якщо ще й підфарбувати воду в келихах в різні кольори, можна запросто навчати дитину основам музики – запам’ятати назви нот в межах октави і т. д.

Літні ігри для дітей: цікавий лабіринт

За допомогою всіляких ємностей і шлангів споруджується стіна, по якій можна буде пустити воду, щоб вона проходила через всі перешкоди. Доручіть дитині самостійно вибрати різні порожні баночки, пляшки та іншу тару, і вирішить в якому порядку її прикріплювати. З технічним виконанням, звичайно, дорослим доведеться допомогти, – але зате потім дитина буде годинами гратися з саморобним водоспадом.

Літні ігри для дітей: розфарбовуємо себе

Дістаньте садовий шланг, акварельні фарби, пензлики, і нехай дитина займеться малюванням. Дозвольте їй розфарбувати себе так, як їй захочеться – а потім нехай змиє фарбу, і можна починати все спочатку. {InArticle}Простір для фантазії в цій грі досить широкий, адже можна давати дитині різні цікаві завдання. Наприклад, стати русалкою, інопланетянином, пташкою, деревом, квіткою і так далі. Можна навіть розфарбовуватися всією сім’єю – це чудова арт-терапія!

Літні ігри для дітей: гра в хованки з гідрогелем

У народі його ще називають Аквагрунт. Ці гелеві кульки можна з успіхом використовувати як розвагу для найменших дітей. Вони з цікавістю спостерігають за тим, як цікаві кульки збільшуються в розмірі. Ну і коли вони вже досягли потрібного рівня, можна придумати безліч ігор! Вони дуже стрибучі і цікаві на дотик, дитина з задоволенням перекладатиме їх з однієї ємності в іншу. Можна сортувати їх за кольором, рахувати чи шукати прзорі кульки у воді. Можна сортувати їх за кольором, вважати, шукати прозорі кульки у воді.