Дитяче харчування, Рецепти для дітей

Котлети з курячої печінки

Наталка

kotleti_z_kuryachoi_pechinki

При щоденному вживанні печінки організм дитини накопичує достатню кількість вітамінів і мінералів, для подальшого зростання дитячого організму. До того ж печінка підвищує гемоглобін, і дитина не буде відчувати себе втомленою, а, навпаки, буде завжди в хорошій формі і наповненою енергії.

Для дитячих страв краще всього використовувати курячу печінку, адже вона більш ніжна і не має неприємного запаху, завдяки чому, дитина буде їсти її із задоволенням. Всі дітки люблять котлетки, а котлети з курячої печінки зникнуть зі столу протягом лічених хвилин.

. . . . .

Для ніжних котлет з курячої печінки для дитини знадобиться:

  • куряча печінка – 300 г.
  • курячий фарш (з грудки) – 300 г.
  • середня цибулина.
  • яйце – 1 штука.
  • панірувальні сухарі – 2 ст.
  • гарбуз – 150 г
  • сіль до смаку
  • олія для смаження
. . . . . .

Печінку потрібно добре обмити. Потім обрізати всі прожилки з жовчю, щоб не було гіркоти. Вимочувати курячу печінку необов’язково – вона і без того м’яка і ніжна.

Чистимо цибулину і шматочок гарбуза. Кришимо і додаємо до курячої печінки. Завантажуємо в чашу блендера, і на середній швидкості подрібнюємо. Якщо немає в наявності блендера, то пропускаємо печінку з овочами через м’ясорубку.Додаємо курячий фарш, панірувальні сухарі, яйце і дрібку солі. Все ретельно перемішуємо і залишаємо настоятися протягом 10 хв. За цей час сухарі повинні увібрати в себе зайву рідину.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Дітиінфо – все для дітей.

Розігріваємо сковорідку з олією. На середньому вогні обсмажуємо котлетки з обох сторін. Після легкого обжарювання треба додати трохи води і тушити печінкові котлетки на маленькому вогні з закритою кришкою близько 10 хв.

Подавати ніжні печінкові котлети можна з гречкою, рисом або картоплею.

Якщо курячої печінки немає, то для цього рецепту добре підійде теляча печінка. Тільки її необхідно на 30 хвилин замочити в молоці. Також важливо не перепекти, а тільки злегка обсмажити печінку. Адже після сильного смаження, печінка може гірчити, і дитина відмовиться її їсти. Та й користі від зажарених котлет менше, адже засмажені продукти ще важко перетравлюються дитячим шлунково-кишковим трактом.